Szukasz skutecznych produktów, które odstraszają gryzonie, insekty i owady?

0
1156
środki owadobójcze

W każdym nawet najczystszym domu mogą pojawić się mali niechciani goście, w postaci szczurów, komarów czy mrówek. Gdy zauważymy ich obecność, to zazwyczaj od razu chcemy się ich pozbyć. Niestety czasami, ze względu na źle dobrane metody, narzędzia i produkty, walka ta jest ciągle przegrana, a nasi przeciwnicy bez najmniejszego problemu zajmują nasz dom lub jego okolicę. Sprawdzonym rozwiązaniem na takie problemy są produkty marki Vaco.

Dom wolny od mrówek, moli, prusaków i karaluchów

Te jedne z najmniejszych zwierząt mogą przysporzyć nam wiele nerwów. Widok przechodzących po kuchennym blacie mrówek lub wędrujących po podłodze karaluchów nie najlepiej świadczy o właścicielach domów. Dlatego trzeba się ich jak najszybciej pozbyć. Jeśli chodzi o mrówki, to można zastosować środki w kilku postaciach. W opcji są, między innymi: proszek na mrówki, płyny na owady biegające, eko pułapki na mrówki, płytki owadobójcze na mrówki. Dużym powodzeniem, jeśli chodzi o pozbycie się mrówek, znajdujących się wewnątrz pomieszczeń, cieszy się eko pułapka na mrówki. Jej zadaniem jest monitorowanie obecności mrówek poprzez odławianie. Pułapka wabi owady i zatrzymuje je na powierzchni lepowej.

Podobnie działają eko pułapki na mole ubraniowe. Wyroby Vaco są bezwonne dla człowieka oraz nie zawierają żadnych szkodliwych dla ludzi substancji. Są także bezpieczne dla zwierząt domowych. Środek na mole opiera się na działaniu feromonu, który wabi je i zatrzymuje. W krótkim czasie pozbywamy się moli z garderoby, szafy czy magazynu z odzieżą. 

Równie efektywne są środki na prusaki i karaluchy. Najmocniejsze działanie na rynku posiadają płytki owadobójcze Vaco. Nadają się zarówno do mieszkań, jak i pomieszczeń gospodarczych. Co istotne, unicestwiają nie tylko owady biegające, ale również latające. Oznacza to, że walcząc z karaluchami, pozbywamy się przy okazji z domu pająków, pluskiew, mrówek, moli, much, komarów, muszki owocówki oraz pcheł.

Spokojna kolacja na tarasie bez komarów

Komary to te owady, które potrafią zepsuć nawet najprzyjemniejsze spotkanie, wypoczynek lub sen. Szczególnie gdy w niedalekiej odległości znajduje się jakiś zbiornik wodny lub rzeka. Firma Vaco przygotowała kilka propozycji produktów, które pozwolą nam cieszyć się ciepłym powietrzem bez gryzących komarów.

Do wyboru są spreje na komary, płytki owadobójcze na komary, płyny na komary, spirale na komary, nowoczesne urządzenia elektryczne działające z wymiennymi butelkami oraz wkładami. Każdy znajdzie produkt, który spełni jego oczekiwania. Środki działają zarówno w dzień, jak i w nocy. Są łatwe w użyciu. Niektóre z nich działają nawet 60 dni.

Produkty odstraszające kuny i szczury

Równie kłopotliwe mogą być odwiedziny kun oraz szczurów. Te niby drobne zwierzęta mogą poczynić w naszym domu wiele szkód. Zresztą sama świadomość ich obecności potrafi wywołać gęsią skórkę. Załoga Vaco przez długi czas szukała skutecznych rozwiązań w tej kwestii. I znalazło.

Na stronie internetowej firmy, która znajduje się pod adresem https://vaco-retail.pl/, dostępne są następujące rodzaje środków na gryzonie: pułapki żywołowne, lepy, granulaty, pasty, ziarna na myszy i szczury. Jeśli chodzi o kuny, to można polecić Eco Spray, który zniechęca zwierzęta do przebywania w miejscach oprysku. Produkt zawiera naturalne ekstrakty roślinne i ulega biodegradacji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here