O nas

Właścicielem serwisu restbox.pl jest firma Kreator Sp. z o.o. Szkolenia dla Biznesu, bezpośrednio reprezentowana przez firmę Restbox Piotr Grzempowski. Serwis restbox.pl jest serwisem wypoczynkowo-turystycznym, którego celem jest wsparcie w rozwoju podmiotów z branży turystycznej oraz propagowanie turystyki i aktywnego wypoczynku. Naszą pasją są podróże, te krótsze i te dłuższe, te mniejsze i te większe. Uwielbiamy wszelkie formy wypoczynku i relaksu. Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów dajemy im narzędzie i źródło pomysłów do miłego spędzania wolnego czasu.

W serwisie znajdą Państwo ofertę noclegową, gastronomiczną oraz atrakcje turystyczne. Dokładamy wszelkich starań, aby efekty naszej pracy były bardzo przystępne i intuicyjne, tym samym ułatwiały funkcjonowanie wszelkim naszym partnerom biznesowym oraz klientom.

Nasze wieloletnie doświadczenia w pracy z klientem udowodniły nam, że wymierne efekty biznesowe i zadowolenie z efektów osiąga się wtedy, gdy możliwe jest wypracowanie z naszymi partnerami wspólnie wysokich standardów współpracy i zaufania. Dlatego przykładamy dużą wagę do osiągnięcia z naszymi klientami relacji partnerskich, wspieranych przez naszą rzetelność i uczciwość oraz nieustającą dbałość o wysokie standardy obsługi klienta.

 

MISJA

Naszą misją jest promowanie wszelkich form wypoczynku oraz aktywności turystycznej. Zachęcanie do uprawiania turystyki, uprawiania sportów oraz aktywnego trybu życia. Chcemy też zachęcać do odwiedzin i zwiedzania pięknych zakątków naszego kraju i zagranicy. Dać Państwu możliwość do odkrycia tego, czego jeszcze nie odkryliście w architekturze, przyrodzie i sporcie.

 

WARTOŚCI

1. Rozwój i aktywność.
Lubimy wspierać innych, lubimy pomagać. „Podróże kształcą”, a gdy dołożymy do tego szczyptę sportu lub ruchu na świeżym powietrzu, to połączymy aktywność fizyczną ze zdobywanie wiedzy o „nowym”, którego wcześniej nie zaznaliśmy. Pozwoli nam to kształtować ciało, ducha oraz wartości intelektualne. Dlatego zachęcamy naszych klientów do przekraczania dotychczasowych granic i zrobienia jednego kroku więcej w stronę aktywnej turystyki, która gwarantuje nam rozwój oraz niepowtarzalne wspomnienia.

Czujemy się zaszczyceni, że uczestniczymy w misji, jaką jest promowanie szczęśliwego, aktywnego życia.

2. Profesjonalizm.

Oferujemy Państwu nasze pełne zaangażowanie i dbałość o usługi wysokiej jakości. Działamy według standardów, które sami wypracowaliśmy, które sprawiły, że jesteśmy postrzegani jako partnerzy rzetelni i godni zaufania. Wykonujemy naszą pracę z pełnym zaangażowaniem.
Poprze
z wyuczone standardy gwarantujemy jakość, skuteczność i bierzemy odpowiedzialność za nasze działania. Sięgamy do tego, co dobre i sprawdzone, patrząc jednocześnie w przyszłość szukając nowych, kreatywnych rozwiązań.

3. Partnerstwo.

Nasze relacje z klientami oparte są o współpracę, szacunek do siebie oraz do innych ludzi. Przestrzegamy w biznesie zasady uczciwości. Rozumiemy oczekiwania, potrzeby i marzenia naszych klientów, traktujemy je z szacunkiem i z pasją szukamy metod oraz narzędzi do ich spełnienia.

Pozostań z RESTBOX i odwiedzaj restbox.pl